Viešvilė (gimtadienis part II )Gimtadienis pati geriausia šventė... Nesvarbu kad jau vieną kartą jį paminėjome, bet gero nebūna per daug. O tas geras šį kartą vyko Viešvilėje. Gimtadienio mastai lengvai prasiplėtė ir išėjo iš rėmų. Vietinio kultūros skyriaus darbuotoja Eglė ir jos vyras skulptorius Juozas parūpino mums mokyklą, kuri po mūsų kultūrinio apdorojimo tapo gana gaji autostopo bazė, kur buvo sočiai vietos tiek žaisti šprotus, tiek dainuojamosios poezijos koncertus, tiek miegoti, tiek ir nemiegoti. Na bet apie viską nuo pradžių.

Penktadienis
. Visi delegatai it kokie deputatai rinkosi įvairiomis kryptimis į Viešvilę. Vakarop jau gerokai jų prisirinkus bei apsidirbus paruošiamuosius apdorojimo darbus, veiksmą perkėlėme ant Švedkalnio(toks beveik piliakalnis netoli Nemuno, kur rado daug baltų pakastų ir kur šiaip gražu), užsikūrėm laužą, išsitraukėm kas ką turėjom (nepamirštant ir Gudo) ir užvakarojom. Skambėjo bonkos, dainos, gitara ir kiti garsai. Įnaktyjus prasukom "lapių medžioklės" žaidimėlį. Gerokai po vidurnakčio palikom Švedakalnį ir įvairiom trajektorijom grįžom į mokyklą. Grįžę užleidom šeeeezovos muzikos, sulindom į tūliką, iškvėpavom visą orą ir tada ėmėmės žaisti šprotus. Po to, paryčiais, kas sumigo, kas nesumigo, bet oficialiai nieko nevyko.
Šeštadienis. Rytas, kaip dažniausiai būna, atėjo neklausęs ir nesibeldęs. Teko keltis ir jį sveikint, priiminėt. Kagi, įmitom ir patraukėm ,vedini Juozo, per vasarojus, per laukus ir per vietines vietas. Aplankėm vietines pardotuves, kontrabandos Nemunu pukntus, patį Nemuną, Švedakalnį šviesoje ir kitus objektus. Kelionės tipas buvo, rekreacinio, pažintinio tipo. Labai patiko:) O dar labaiu patiko, kad grįžus jau laukėEglės ir pagelbininkių gamintas maistelis, utititi skani sriubytė. Na o po sriubytės atėjo rimtoji dalis - autostopo valandėlė vieniai publikai. Deja... publikos daug nesusirinko. Bet programą suvykdėm, kurios geriausias punktas buvo RAIMONDOS ir KREIVO koncas. jeee! Poto viskas nurimo ir baigės... ne ne baigės tik autostopo valandėlė, bet jai pasibaigus prasidėjo sportinio aktyvo valandėlė. Kas išėjo žaist fūlę, kas frizbį, kas ir taip jau buvo išėję. Sugrįžusių laukė nauja programos dalelė - miestų rožė (namiokas Viešvilei: think gliobal). Statėm rožę iki vėlumos ir nors ne visus paskaičiavimus atlikom teisingai, tačiau statinys išėjo malonus akiai. Po tokio didingo darbo buvo pats metas atsimesti pirtyje. Pirtis labai gerai tušino. Besitušinant atėjo vidurnaktis na ir ta proga inauguravom naują vadą VAIDULĮ. O poto dar šiek tiek ir visi išėjo... iš pirties atgal į mokyklą. Kur jau prasidėjo complet-total laisvas veiksmas iš serijos, kas kaip moka tas taip šoka. Išvadas visi pasidarė iš ryto.

Sekmadienis. Na sekmadienis - pabaigos diena. Tvarkymasis, gangaravimas, atsisveikinimai ir kelionė namo. Na kai kas dar strigo panemunėje, kažkas - Kaune, bet čia jau versija ne spaudai. Žodžiu gimtadienis buvo entertaining . Apie jį galit pasis
kaityt ir Viešvilės spaudoj: http://www.musulaikas.com/?id=5&nid=294
vat...

Komentarų nėra: